Rozpoczęcie roku szkolnego – zaproszenie

Szanowni Państwo,

zapraszamy uczniów „Europejskiej Szkoły Przyszłości” na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 01 września 2020r., która została zaplanowana w następującym porządku:

9:00. – powitanie uczniów oraz rodziców klas 1-3 na placu przed budynkiem szkoły

9:15 – spotkanie z wychowawcą klasy w sali lekcyjnej tylko z uczniami

Na spotkanie z wychowawcami klas zapraszamy wyłącznie uczniów.

10:30 – powitanie uczniów oraz rodziców klas 4-8 na placu przed budynkiem szkoły

10:45 – spotkanie z wychowawcą klasy w sali lekcyjnej tylko z uczniami

Na spotkanie z wychowawcami klas zapraszamy wyłącznie uczniów.