MIĘDZYNARODOWY PROGRAM HUMANITARNO – EDUKACYJNY

Europejska Szkoła Przyszłości face to face with Międzynarodowy program humanitarno-edukacyjny.

Happy learning, everyone! Showers education center in Kenya.

Główne cele i założenia projektu:

• Pokazanie jak wojna, ubóstwo czy brak dostępu do edukacji wpływa na życie dzieci na świecie
  • Kształtowanie wśród dzieci i młodzieży postawy zaangażowania społecznego,
    nawiązanie przyjaźni międzynarodowej ze szkołami i instytucjami w Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie
  • Walka z rasizmem i ksenofobią, uwrażliwienie na problemy i sytuację życiową innych, wzajemne
    poznawanie kultury, tradycji, nawiązywanie przyjaźni, szacunku do drugiego człowieka, nauka języka
    obcego, wykorzystanie w edukacji Internetu, chęć niesienia pomocy innym.

Plakat akcji