„Anioły są wśród nas”

Drodzy Rodzice,
w tym roku po raz pierwszy w naszej Szkole w ramach świątecznych spotkań z rodzicami będzie miała miejsce

I GALA DOBROCZYNNA – „ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS”

Jak na prawdziwą Galę przystało będą Państwo mieli okazję podziwiać swoje pociechy w roli konferansjerów prowadzących Galę, jak również artystów występujących na scenie. Widowisko muzyczno- taneczne będzie oprawą artystyczną do licytacji przedmiotów oddanych przez Państwa na aukcje dobroczynne.
Prosimy Państwa o wsparcie i dołożenie wszelkich starań w znalezieniu i oddaniu na akcję przedmiotów typu:
– autografy znanych osób,
– książki lub płyty w dedykacją i podpisem autorów,
– ciekawe pamiątki z podróży,
– przedmioty należące do kogoś znanego, sławnego itp.
– rękodzieło wykonane wspólnie z dzieckiem w domu,
– oraz wszystko to, co uważają Państwo, że zaciekawi osoby licytujące.

Przedmioty na aukcję przynosimy od 20.11. do 06.12.

Każdy przyniesiony przedmiot prosimy krótko opisać i wyznaczyć przybliżoną wartość.
Każda aukcja umieszczona będzie na facebooku, tak aby mogli Państwo wcześniej przygotować się do licytacji.
Zasady licytacji poznają Państwo przed Galą.

Gala Dobroczynna w klasach 1-3 odbędzie się 13.12. o godzinie 16:30

Po uroczystej Gali zapraszamy Państwa na kiermasz ozdób świątecznych oraz na spotkania wigilijne w klasach.

Pieniądze ze sprzedaży biletów na Galę oraz z licytacji w całości przekazane zostaną na Szlachetną Paczkę.