„Anioły są wśród nas”

Drodzy Rodzice,
w tym roku po raz pierwszy w naszej Szkole w ramach świątecznych spotkań z rodzicami będzie miała miejsce

I GALA DOBROCZYNNA – „ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS”

Jak na prawdziwą Galę przystało będą Państwo mieli okazję podziwiać swoje pociechy w roli konferansjerów prowadzących Galę, jak również artystów występujących na scenie. Widowisko muzyczno- taneczne będzie oprawą artystyczną do licytacji przedmiotów oddanych przez Państwa na aukcje dobroczynne.
Prosimy Państwa o wsparcie i dołożenie wszelkich starań w znalezieniu i oddaniu na akcję przedmiotów typu:
– autografy znanych osób,
– książki lub płyty w dedykacją i podpisem autorów,
– ciekawe pamiątki z podróży,
– przedmioty należące do kogoś znanego, sławnego itp.
– rękodzieło wykonane wspólnie z dzieckiem w domu,
– oraz wszystko to, co uważają Państwo, że zaciekawi osoby licytujące.

Przedmioty na aukcję przynosimy od 20.11. do 06.12.

Każdy przyniesiony przedmiot prosimy krótko opisać i wyznaczyć przybliżoną wartość.
Każda aukcja umieszczona będzie na facebooku, tak aby mogli Państwo wcześniej przygotować się do licytacji.
Zasady licytacji poznają Państwo przed Galą.

Gala Dobroczynna w klasach 1-3 odbędzie się 13.12. o godzinie 16:30

Po uroczystej Gali zapraszamy Państwa na kiermasz ozdób świątecznych oraz na spotkania wigilijne w klasach.

Pieniądze ze sprzedaży biletów na Galę oraz z licytacji w całości przekazane zostaną na Szlachetną Paczkę.

Szkoła Ucząca z Minecraft Education

Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała certyfikat w ramach projektu „Szkoła Ucząca z Minecraft Education” i spełniła wymagane kryteria otrzymując tytuł „Szkoła Ucząca z Minecraft Education”. Pragniemy podziękować nauczycielom za ich gotowość i ogromne zaangażowanie we wdrażaniu aktywności z uczniami na polu Minecraft Education.   Przyznany nam tytuł potwierdza i podkreśla fakt poszukiwania i odkrywania innowacyjnych metod nauczania i uczenia się, kreatywnego wykorzystania technologii oraz zaangażowania w rozwój umiejętności cyfrowych uczniów z wykorzystaniem Minecraft Education w naszej szkole. Czym jest Szkoła Ucząca z Minecraft Education? Minecraft

Tydzień otwarty – ESP – 2023

Serdecznie zapraszamy na TYDZIEŃ OTWARTY W  NIEPUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ „ EUROPEJSKIEJ SZKOLE PRZYSZŁOŚCI” Ul. Białołęcka 186D 05–09 lutego  2024r. w godzinach 8.30-13.00 Harmonogram tygodnia otwartego w „ Europejskiej Szkole Przyszłości” W trakcie tygodnia otwartego przyszły uczeń może: Uczestniczyć w lekcjach prowadzonych przez naszych nauczycieli; Zapoznać się z metodami pracy, nowoczesnym wyposażeniem szkoły; Uczestniczyć w lekcjach z wykorzystaniem tablicy multimedialnej, technik uczenia, aktywnych metod pracy; Poznać bliżej przyszłych nauczycieli oraz kolegów i koleżanki ze starszych klas; Porozmawiać z dyrektorem szkoły na temat zasad funkcjonowania naszej placówki oraz programów pracy,  najważniejszych założeń metodycznych i wychowawczych; Oswoić się z naszą szkołą i poczuć przyjazny klimat stworzony przez naszą społeczność;  Przyjrzeć się autentycznej pracy naszej szkoły;  Zasady uczestnictwa: aby wziąć udział w tygodniu otwartym, należy zgłosić  mailem sekretariat@esp.edu.pl proponowany dzień i godzinę (na tej podstawie potwierdzimy telefonicznie szczegóły udziału Państwa w tygodniu otwartym). lekcje prowadzone są przez nauczycieli Szkoły Przyszłości ze względu na dużą liczbę zgłoszeń dzieci mogą wziąć udział max w 2 lekcjach wraz z uczniami naszej szkoły, w jednej klasie na jednej lekcji nie może przebywać więcej niż 2 nowych dzieci w związku z tym konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu przybycia.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej – gra terenowa

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali grę terenową. Uczniowie wraz z nauczycielami mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z wielu dziedzin oraz wykazać się sprawnością fizyczną. W kategorii klas 1-3 zwyciężyła klasa 1, w klasach 4-8 najlepszy czas w kombinacji z poprawnymi odpowiedziami uzyskała klasa 7. Dziękujemy wszystkim uczestnikom zabawy!