III Edycja rajdu rowerowego!

Drodzy Rodzice,

RUSZAMY Z III EDYCJĄ RAJDU ROWEROWEGO!

Już 20.05.2017 w sobotę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do wzięcia udziału w naszym wspaniałym wydarzeniu

Harmonogram wydarzenia:

10:00 zbiórka w Truskawiu – Kampinowski Park Narodowy – ( parkin przy pętli autobusowej autobusu 708 ul. Skibińskiego )

Trasa ma wynieść około 20 km  w postaci pętli (szczegółowa trasa zostanie podana pod uzgodnieniach z dyrekcja PKN)

12:00 OGNISKO, Grill, Siatkówka, Piłka nożna oraz czas wolny

14:00 POWRÓT we własnym zakresie

Koszt całkowity to 15 ZŁ

Zgłoszenia do rajdu przyjmujemy do 05.05.2017 pod adresem mailowym:

r.rebisz@szkolaprzyszlosci.edu.pl

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem rajdu (lektura obowiązkowa- wystarczy kliknąć)

Serdecznie pozdrawiamy!