Dzień otwarty w Szkole Przyszłości!

Drodzy rodzice,

10 maja zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców oraz ich dzieci do Szkoły Przyszłości na dzień otwarty!

Przyjdź i sprawdź jak wygląda u nas życie ucznia, jakimi metodami pracujemy i jaka świetna atmosfera panuję w naszym nowoczesnym budynku.

W godzinach od 17:00 do 19:00 będzie można zwiedzić szkołę, porozmawiać z nauczycielami i dowiedzieć się dlaczego warto postawić na nowoczesną edukację swojego dziecka.

Atrakcją tego miłego wieczoru będzie spotkanie z iluzjonistą, który wprowadzi nas w swój niesamowity świat.

Prowadzimy zapisy do klasy 1 oraz zupełna nowość, otwieramy grupę dla dzieci chcących idealnie wejść w życie szkolne. Grupa będzie prowadzona przez Przedszkole Miasto Dzieci w budynku szkolnym. Miasto Dzieci jest liderem nauczania początkowego! Do tej pory zaufało nam tysiące rodziców. Więcej szczegółów o grupie „0” dostępne tutaj.

Szkoła Przyszłości – ul.Białołęcka 186 D

Informacje pod numerem telefonu: 604-170-700