Halloween 30.10.2014

Drodzy rodzice,

w dniu 30.10.2014 w ramach „Poznajemy kulturę krajów anglojęzycznych” uczniowie będą uczestniczyć w grach i zabawach związanych z dniem Halloween. Stroje halloweenowe bądź ubrania w kolorach, takich jak czarny bądź pomarańczowy są jak najbardziej wskazane.  Poprzez różne aktywności będziemy doskonalić umiejętności językowe oraz utrwalać słownictwo dostosowane do poziomu językowego klasy np. creep like a cat, haunted house, jack-o-lantern, what is a name of a person who rides a broom in the moonlight itd.
Organizacja udziału klas w grach i zabawach będzie wyglądać następująco:

Klasa I, godz. 12.10 – 12.50
Klasa III B + II, godz. 14.25 – 15.10