Dzień otwarty

Sobota, 13 kwietnia w godz. 10.00-14.00

KONKURS !!!
Twoje dziecko idzie do 1 klasy?
Przyjdź na dzień otwarty i wygraj  !!!

ZWOLNIENIE Z OPŁATY WPISOWEJ I RABAT NA CZESNE!
ROZDAMY AŻ 3 NAGRODY!
Wszyscy mają szanse!

Więcej informacji: Regulamin konkursu

W programie:

10.00-14.00

„Witamy w naszych progach”
Zwiedzanie szkoły, możliwość obejrzenia sal, wyposażenia i sprzętu.

Od 10.00-11.00

Zajęcia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.
Prowadzi nauczyciel nauczania zintegrowanego mgr. Renata Rębisz

Od 11.45

„Literaki z naszej paki ”
Zabawy językowe z glottodydaktyką.
Prowadzi nauczyciel nauczania zintegrowanego
mgr Justyna Jakubiuk

Od 10.30

„Techniki pamięciowe i szybkiego uczenia”
Warsztat technik pamięciowych dla dzieci 6-7 letnich. Prowadzi psycholog mgr Ewa
Gołofit- Pizoń

Od 11.45

„Prezentacja programu szkoły” panel dyskusyjny.
Prowadzi Dyrektor Szkoły  mgr Ewa Szablak

11.00-13.00

Dzieci wykonują prace plastyczne, które wezmą udział
w losowaniu nagród

FINAŁ KONKURSU

Od 12.30

„Mały Naukowiec”- zabawy matematyczno- przyrodnicze
– eksperymenty, warsztaty naukowe dla dzieci.
Prowadzi- nauczyciel kształcenia zintegrowanego
mgr. Justyna Dymek-Rogalska

10.00-14.00

Kiermasz książek dla dzieci, oraz „Słodki poczęstunek”

Wszystkie proponowane aktywności podczas dnia otwartego  są bezpłatne!

BĄDŹ WTEDY Z NAMI!

OpiekunWEB – grant otrzymany od Fundacji Digital University

Po zakończeniu testowania wersji demonstracyjnej programu OpiekunWEB za środki z grantu otrzymanego od Fundacji Digital University www.fundacja.digitaluniversity.pl – https://www.facebook.com/benetbezpieczniwsieci/ jako nagrodę w Ogólnopolskim Turnieju Be.Net zakupiliśmy program OpiekunWEB.

oGRAJmatmę – Laboratoria przyszłości z Minecraft

Nasza szkoła otrzymała dyplomy za udział w II edycji projektu „oGRAJmatmę – Laboratoria przyszłości z Minecraft”! To była niesamowita przygoda, w której nauka spotkała się z zabawą i kreatywnością Chcemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym

Wycieczka do Trójmiasta – klasa 7 [galeria]

W dniach 14-16 maja odbyła się wycieczka do Trójmiasta. Uczestnikami wyjazdu byli uczniowie klasy 7. Pierwszym etapem wycieczki była Gdańsk. We wczesnych godzinach popołudniowych rozpoczęliśmy zwiedzanie od wizyty w Europejskim Centrum Solidarności. Następnie udaliśmy się do Sopotu na spacer jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na Pomorzu, czyli sopockim molo. Kolejnego dnia poszliśmy do historycznej części miasta Gdańsk. Podczas zwiedzania towarzyszyła nam przewodniczka, która oprowadziła nas po starym mieście przybliżając historię tego niezwykłego miejsca z ponad 1000-letnią tradycją. Spacerowaliśmy ulicą Mariacką oraz Długą zachwycając się architekturą m.in. Bazyliki Mariackiej. Następnie wybraliśmy się na długi spacer wzdłuż plaży, żeby podziwiać orłowski klif. W Gdyni podziwialiśmy liczne morskie atrakcje takie jak: nabrzeże portowe, plażę wraz z przyległym do niej basenem jachtowym oraz cumujące w porcie żaglowiec „Dar Pomorza” oraz okręt ORP „Błyskawica”. Kolejny przystanek, Muzeum II Wojny Światowej, ze swymi interaktywnymi przystankami oraz rzeczywistych rozmiarów aranżacjami miejsc, zrobił na nas ogromne wrażenie. To były trzy dni bardzo intensywnego zwiedzania. Uczniowie choć zmęczeni, to jednak w doskonałych nastrojach wrócili do domów, do których zabrali ze sobą masę dobrych wspomnień oraz mnóstwo wartościowych informacji.