10 lecie Europejskiej Szkoły Przyszłości

Obchodzimy 10-lecie istnienia Europejskiej Szkoły Przyszłości! 🤗🎂🥳  Za nami wiele niezwykłych wspomnień i dużo ważnych osiągnięć. Jesteśmy dumni z rozwoju naszej szkolnej społeczności. Jak na każdych urodzinach, tak i u nas nie mogło zabraknąć tortu, świeczek, życzeń i uśmiechu. Sto lat, Europejska Szkoło Przyszłości! 🥰

Wspólna celebracja 10-lecia istnienia szkoły rozpocznie się już 10 września. Na uczniów, rodziców i naszych przyjaciół czekać będą przeróżne atrakcje.:
Tort urodzinowy – poczęstunek dla uczniów i rodziców .
Quiz wiedzy o „Europejskiej Szkole Przyszłości”
Konkurs plastyczny „ Moja szkoła- Europejska Szkoła Przyszłości”
W trakcie roku szkolnego inne niespodzianki!