Konkurs francuski „Dis-moi dix mots” pozwolił naszym uczniom pokazać w sposób plastyczno-literacki, jak wyobrażają sobie słowo FRAGRANCE – zapach, perfumy, woń. Wybrane prace można obejrzeć na naszym szkolnym blogu. Zapraszamy!



W ramach eTwinningowego projektu United in Diversity – Beyond Stereotypes nasi uczniowie wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu online z rówieśnikami z Włoch, Turcji i Niemiec 🇮🇹🇹🇷🇩🇪💻 Projekt realizowany jest na platformie eTwinning, która umożliwia szkołom z różnych krajów

W naszej szkole odbył się pełen radości i kolorów bal karnawałowy🎈🎉 Uczniowie zachwycili pomysłowymi przebraniami, a wspólna zabawa i tańce dostarczyły wszystkim mnóstwo uśmiechu.

Z radością informujemy, że w tym roku nasza szkoła dołączyła do realizacji Programu KIWI! Program KIWI to edukacyjna inicjatywa Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO), CARE Polska oraz WCIES, której celem jest promowanie edukacji
„Nie ma już lepszych i gorszych uczniów – wszyscy potrafią się uczyć i nauczyć, potrzeba tylko odkryć indywidualny styl każdego z nich, a nauka stanie się naturalna, czyli łatwiejsza i szybsza.”
Ewa Szablak
Dyrektor Europejskiej Szkoły Przyszłości