Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie,

zbliża się zakończenie roku szkolnego 2019/2020, które w tym roku będzie wyglądało inaczej, z uwagi na sytuację epidemiczną. Niestety nadal nie możemy się spotkać wszyscy i pożegnać bezpośrednio na terenie szkoły.

Poniżej szczegółowa organizacja:

1. Podsumowanie roku szkolnego 2020/2021 zamieszczone będzie na stronie internetowej szkoły oraz wysłane mailem do uczniów i rodziców.
  2. Spotkania z wychowawcami odbędą się 26 czerwca, online w wyznaczonych godzinach:
  • o godzinie 9.30 – klasy 1-3
  • o godzinie 10.30 – klasy 4-7
  1. Uczniowie klasy 8, z uwagi na fakt, iż kończą edukację w naszej szkole, mogą za zgodą rodziców spotkać się w szkole z wychowawcą i dyrektorem o godzinie 11.30.
  • Nauczyciele uczący w klasach, będą mogli dołączyć do spotkań i pożegnać się z uczniami.
  1. Świadectwa oraz nagrody książkowe będzie można odebrać w sekretariacie szkoły w wyznaczonych dniach lub później w dowolnym czasie nawet we wrześniu (poza klasą 8):
  • 26 czerwca klasy 7- 8 w godzinach 12-14
  • 26 czerwca klasy 4-6 w godzinach 15-16
  • 29 czerwca klasy 1-3 w godzinach 9-16

Świadectwa mogą odebrać uczniowie.

Prosimy o zachowanie wymaganego dystansu oraz innych wytycznych związanych z obowiązującym reżimem sanitarnym.