Piknik otwarty – 18 maja [dzień otwarty]

Już 18 maja w godzinach 15:30-18:00 w naszej szkole odbędzie się Piknik Otwarty na sportowo. Piknik połączony jest z dniem otwartym naszej szkoły. Zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych uczniów wraz z rodzicami na wydarzenie pełne atrakcji i pozytywnej energii. Tego dnia będzie można wziąć udział w zaplanowanych aktywnościach, zagrać w meczu koszykówki rodzice vs dzieci oraz dobrze zjeść dzięki wielkiemu Grill Barowi. Dołącz do wydarzenia na Facebooku już dziś [tutaj]. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych gości.

Na naszych gości czekać będą następujące atrakcje:

  • Gry podwórkowe oraz multimedialne.
  • Zwiedzanie szkoły i rozmowa z nauczycielami dla nowych gości.
  • Malowanie buź.
  • Wielki Grill Bar i przystanek słodkości.
  • Polonistyczny Escape Room.
  • French-English challenge.
  • Warsztaty tkackie i matematyczne.
  • Rozgrzewka z Państwem Brzezińscy – 15.30-16.15.
  • Mecz koszykówki rodzice kontra dzieci (dziewczynki) + występ taneczny 16.15-16.45.
  • Mecz koszykówki rodzice kontra dzieci (chłopcy) + występ taneczny 16.50-17.20.

Zapisy na mecz koszykówki przyjmowane są do 15 mają u Pani Martyny Lenkiewicz lub w sekretariacie szkoły sekretariat@szkolaprzyszlosci.edu.pl

Wydarzenie odbędzie się przy ulicy Białołęckiej 186D – Warszawa Białołęka. Parking dla gości znajduję się 50m od szkoły [sprawdź lokalizacje parkingu tutaj].

Organizatorem wydarzenia jest Szkoła Przyszłości – Niepubliczna Szkoła Podstawowa.  W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr. 604 170 700.

Szkoła Ucząca z Minecraft Education

Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała certyfikat w ramach projektu „Szkoła Ucząca z Minecraft Education” i spełniła wymagane kryteria otrzymując tytuł „Szkoła Ucząca z Minecraft Education”. Pragniemy podziękować nauczycielom za ich gotowość i ogromne zaangażowanie we wdrażaniu aktywności z uczniami na polu Minecraft Education.   Przyznany nam tytuł potwierdza i podkreśla fakt poszukiwania i odkrywania innowacyjnych metod nauczania i uczenia się, kreatywnego wykorzystania technologii oraz zaangażowania w rozwój umiejętności cyfrowych uczniów z wykorzystaniem Minecraft Education w naszej szkole. Czym jest Szkoła Ucząca z Minecraft Education? Minecraft

Tydzień otwarty – ESP – 2023

Serdecznie zapraszamy na TYDZIEŃ OTWARTY W  NIEPUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ „ EUROPEJSKIEJ SZKOLE PRZYSZŁOŚCI” Ul. Białołęcka 186D 05–09 lutego  2024r. w godzinach 8.30-13.00 Harmonogram tygodnia otwartego w „ Europejskiej Szkole Przyszłości” W trakcie tygodnia otwartego przyszły uczeń może: Uczestniczyć w lekcjach prowadzonych przez naszych nauczycieli; Zapoznać się z metodami pracy, nowoczesnym wyposażeniem szkoły; Uczestniczyć w lekcjach z wykorzystaniem tablicy multimedialnej, technik uczenia, aktywnych metod pracy; Poznać bliżej przyszłych nauczycieli oraz kolegów i koleżanki ze starszych klas; Porozmawiać z dyrektorem szkoły na temat zasad funkcjonowania naszej placówki oraz programów pracy,  najważniejszych założeń metodycznych i wychowawczych; Oswoić się z naszą szkołą i poczuć przyjazny klimat stworzony przez naszą społeczność;  Przyjrzeć się autentycznej pracy naszej szkoły;  Zasady uczestnictwa: aby wziąć udział w tygodniu otwartym, należy zgłosić  mailem sekretariat@esp.edu.pl proponowany dzień i godzinę (na tej podstawie potwierdzimy telefonicznie szczegóły udziału Państwa w tygodniu otwartym). lekcje prowadzone są przez nauczycieli Szkoły Przyszłości ze względu na dużą liczbę zgłoszeń dzieci mogą wziąć udział max w 2 lekcjach wraz z uczniami naszej szkoły, w jednej klasie na jednej lekcji nie może przebywać więcej niż 2 nowych dzieci w związku z tym konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu przybycia.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej – gra terenowa

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali grę terenową. Uczniowie wraz z nauczycielami mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z wielu dziedzin oraz wykazać się sprawnością fizyczną. W kategorii klas 1-3 zwyciężyła klasa 1, w klasach 4-8 najlepszy czas w kombinacji z poprawnymi odpowiedziami uzyskała klasa 7. Dziękujemy wszystkim uczestnikom zabawy!