Piknik otwarty – 18 maja [dzień otwarty]

Już 18 maja w godzinach 15:30-18:00 w naszej szkole odbędzie się Piknik Otwarty na sportowo. Piknik połączony jest z dniem otwartym naszej szkoły. Zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych uczniów wraz z rodzicami na wydarzenie pełne atrakcji i pozytywnej energii. Tego dnia będzie można wziąć udział w zaplanowanych aktywnościach, zagrać w meczu koszykówki rodzice vs dzieci oraz dobrze zjeść dzięki wielkiemu Grill Barowi. Dołącz do wydarzenia na Facebooku już dziś [tutaj]. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych gości.

Na naszych gości czekać będą następujące atrakcje:

  • Gry podwórkowe oraz multimedialne.
  • Zwiedzanie szkoły i rozmowa z nauczycielami dla nowych gości.
  • Malowanie buź.
  • Wielki Grill Bar i przystanek słodkości.
  • Polonistyczny Escape Room.
  • French-English challenge.
  • Warsztaty tkackie i matematyczne.
  • Rozgrzewka z Państwem Brzezińscy – 15.30-16.15.
  • Mecz koszykówki rodzice kontra dzieci (dziewczynki) + występ taneczny 16.15-16.45.
  • Mecz koszykówki rodzice kontra dzieci (chłopcy) + występ taneczny 16.50-17.20.

Zapisy na mecz koszykówki przyjmowane są do 15 mają u Pani Martyny Lenkiewicz lub w sekretariacie szkoły sekretariat@szkolaprzyszlosci.edu.pl

Wydarzenie odbędzie się przy ulicy Białołęckiej 186D – Warszawa Białołęka. Parking dla gości znajduję się 50m od szkoły [sprawdź lokalizacje parkingu tutaj].

Organizatorem wydarzenia jest Szkoła Przyszłości – Niepubliczna Szkoła Podstawowa.  W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr. 604 170 700.

OpiekunWEB – grant otrzymany od Fundacji Digital University

Po zakończeniu testowania wersji demonstracyjnej programu OpiekunWEB za środki z grantu otrzymanego od Fundacji Digital University www.fundacja.digitaluniversity.pl – https://www.facebook.com/benetbezpieczniwsieci/ jako nagrodę w Ogólnopolskim Turnieju Be.Net zakupiliśmy program OpiekunWEB.    

oGRAJmatmę – Laboratoria przyszłości z Minecraft

Nasza szkoła otrzymała dyplomy za udział w II edycji projektu „oGRAJmatmę – Laboratoria przyszłości z Minecraft”! To była niesamowita przygoda, w której nauka spotkała się z zabawą i kreatywnością Chcemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym

Wycieczka do Trójmiasta – klasa 7 [galeria]

W dniach 14-16 maja odbyła się wycieczka do Trójmiasta. Uczestnikami wyjazdu byli uczniowie klasy 7. Pierwszym etapem wycieczki była Gdańsk. We wczesnych godzinach popołudniowych rozpoczęliśmy zwiedzanie od wizyty w Europejskim Centrum Solidarności. Następnie udaliśmy się do Sopotu na spacer jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na Pomorzu, czyli sopockim molo. Kolejnego dnia poszliśmy do historycznej części miasta Gdańsk. Podczas zwiedzania towarzyszyła nam przewodniczka, która oprowadziła nas po starym mieście przybliżając historię tego niezwykłego miejsca z ponad 1000-letnią tradycją. Spacerowaliśmy ulicą Mariacką oraz Długą zachwycając się architekturą m.in. Bazyliki Mariackiej. Następnie wybraliśmy się na długi spacer wzdłuż plaży, żeby podziwiać orłowski klif. W Gdyni podziwialiśmy liczne morskie atrakcje takie jak: nabrzeże portowe, plażę wraz z przyległym do niej basenem jachtowym oraz cumujące w porcie żaglowiec „Dar Pomorza” oraz okręt ORP „Błyskawica”. Kolejny przystanek, Muzeum II Wojny Światowej, ze swymi interaktywnymi przystankami oraz rzeczywistych rozmiarów aranżacjami miejsc, zrobił na nas ogromne wrażenie. To były trzy dni bardzo intensywnego zwiedzania. Uczniowie choć zmęczeni, to jednak w doskonałych nastrojach wrócili do domów, do których zabrali ze sobą masę dobrych wspomnień oraz mnóstwo wartościowych informacji.