Piknik otwarty – 18 maja [dzień otwarty]

Już 18 maja w godzinach 15:30-18:00 w naszej szkole odbędzie się Piknik Otwarty na sportowo. Piknik połączony jest z dniem otwartym naszej szkoły. Zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych uczniów wraz z rodzicami na wydarzenie pełne atrakcji i pozytywnej energii. Tego dnia będzie można wziąć udział w zaplanowanych aktywnościach, zagrać w meczu koszykówki rodzice vs dzieci oraz dobrze zjeść dzięki wielkiemu Grill Barowi. Dołącz do wydarzenia na Facebooku już dziś [tutaj]. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych gości.

Na naszych gości czekać będą następujące atrakcje:

• Gry podwórkowe oraz multimedialne.
  • Zwiedzanie szkoły i rozmowa z nauczycielami dla nowych gości.
  • Malowanie buź.
  • Wielki Grill Bar i przystanek słodkości.
  • Polonistyczny Escape Room.
  • French-English challenge.
  • Warsztaty tkackie i matematyczne.
  • Rozgrzewka z Państwem Brzezińscy – 15.30-16.15.
  • Mecz koszykówki rodzice kontra dzieci (dziewczynki) + występ taneczny 16.15-16.45.
  • Mecz koszykówki rodzice kontra dzieci (chłopcy) + występ taneczny 16.50-17.20.

Zapisy na mecz koszykówki przyjmowane są do 15 mają u Pani Martyny Lenkiewicz lub w sekretariacie szkoły sekretariat@szkolaprzyszlosci.edu.pl

Wydarzenie odbędzie się przy ulicy Białołęckiej 186D – Warszawa Białołęka. Parking dla gości znajduję się 50m od szkoły [sprawdź lokalizacje parkingu tutaj].

Organizatorem wydarzenia jest Szkoła Przyszłości – Niepubliczna Szkoła Podstawowa.  W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr. 604 170 700.