Szkoła Przyszłości w top 10 rankingu Operona!

Szanowni Państwo ,

Chcemy poinformować, że uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Szkoła Przyszłości” uzyskali bardzo wysokie wyniki na egzaminie Nowego Sprawdzianu Szóstoklasisty organizowanego przez Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON oraz „Gazetę Wyborczą” i British Council.

Dzięki nim nasza szkoła zajęła zaszczytne 4.miejsce w rankingu 10 najlepszych szkół podstawowych w Polsce oraz 3.miejsce w województwie mazowieckim w 2017 roku.

Organizatorzy sprawdzianu wyróżnili naszą szkołę Dyplomem Skutecznej Szkoły, aby potwierdzić wysoki poziom nauczania oraz kompetencji dydaktycznych grona pedagogicznego „Szkoły Przyszłości”.

Ranking szkół można zobaczyć w poniżej przesłanym linku.

https://operon.pl/Aktualnosci/Egzaminy-z-Operonem/Nowy-Sprawdzian-Szostoklasisty-z-Operonem-ogolnopolski-ranking-szkol

Uczniom klasy 6 oraz ich Rodzicom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów.

 

Wycieczka do muzeum PRL

Z okazji pierwszego tygodnia szkoły klasy 7 i 8 przeniosły się w czasie dzięki wizycie w muzeum PRLu.  Uczniowie poznali specyfikę życia w tamtych czasach, rozwiązali (bardzo dobrze zresztą!) historyczny quiz. Na zakończenie zjedli obiad w barze mlecznym.  Dziękujemy za tę fantastyczną lekcję historii „na żywo”.

Wizyta w USA – Monika Zalejska – nauczyciel informatyki w ESP

Dzięki udziałowi w Centrum Mistrzostwa Informatycznego oraz Stowarzyszeniu Cyfrowy Dialog pani Monika Zalejska – jako jedna z 15 nauczycieli informatyki w Polsce odbyła edukacyjną wizytę studyjną na najlepszych amerykańskich uczelniach – Uniwersytecie Harvarda, Boston Collage oraz w Massachusetts Institute of Technology (MIT)