Rajd rowerowy – 21 maja

Drodzy Rodzice,
W  dniu 21 maja o godzinie 10:00 odbędzie się rajd rowerowy do parku Młocińskiego.

Zgłoszenia przyjmujemy do 06.05.2016 !

Koszt : 12,00 zł.

Plan dnia :

10:00 – zbiórka (na parkingu przy Pizzy Hut ul. Łabiszyńska 29),

12:00 – ognisko , zabawy , wycieczka po lesie,

14:00 – powrót (możliwość przeprawy promem).

Prosimy  o zapoznanie się z regulaminem oraz trasą rajdu rowerowego.

Download-Icon-02Download-Icon-01

Wycieczka do muzeum PRL

Z okazji pierwszego tygodnia szkoły klasy 7 i 8 przeniosły się w czasie dzięki wizycie w muzeum PRLu.  Uczniowie poznali specyfikę życia w tamtych czasach, rozwiązali (bardzo dobrze zresztą!) historyczny quiz. Na zakończenie zjedli obiad w barze mlecznym.  Dziękujemy za tę fantastyczną lekcję historii „na żywo”.

Wizyta w USA – Monika Zalejska – nauczyciel informatyki w ESP

Dzięki udziałowi w Centrum Mistrzostwa Informatycznego oraz Stowarzyszeniu Cyfrowy Dialog pani Monika Zalejska – jako jedna z 15 nauczycieli informatyki w Polsce odbyła edukacyjną wizytę studyjną na najlepszych amerykańskich uczelniach – Uniwersytecie Harvarda, Boston Collage oraz w Massachusetts Institute of Technology (MIT)