Ferie w mieście na sportowo

FERIE W MIEŚCIE 2015

DWA TYGODNIE FERII NA SPORTOWO: Sztuki walki (japońska sztuka ju-jitsu), taniec współczesny (show dance), basen, kręgle, łyżwy, warsztaty plastyczne, zajęcia komputerowe, aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu…

Kiedy: I tydzień (19-23.01.2015), II tydzień (26-30.01.2015)

Lokalizacja: NSP „Szkoła Przyszłości”, ul. Białołęcka 186 D (Warszawa- Białołęka)

Wiek: od 6 do 10 lat Cena: 490 zł (za jeden tydzień)

Zapisy (do 19.12.2014): tel. 603 29 43 19, biuro@yawara.pl

Cena obejmuje: pięć dni z ciekawym programem, opiekę wykwalifikowanej kadry, dwudaniowy obiad, przejazdy komunikacją miejską, bilety wstępu na obiekty sportowe. Opieka nad uczestnikami odbywa się w godzinach od 8.30 do 17.30.

UWAGA: Zajęcia rozpoczną się w wyznaczonych terminach, jeśli grupa uczestników nie będzie mniejsza niż 15 osób.

Więcej informacji na stronie organizatora.