Ferie w mieście na sportowo

FERIE W MIEŚCIE 2015

DWA TYGODNIE FERII NA SPORTOWO: Sztuki walki (japońska sztuka ju-jitsu), taniec współczesny (show dance), basen, kręgle, łyżwy, warsztaty plastyczne, zajęcia komputerowe, aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu…

Kiedy: I tydzień (19-23.01.2015), II tydzień (26-30.01.2015)

Lokalizacja: NSP „Szkoła Przyszłości”, ul. Białołęcka 186 D (Warszawa- Białołęka)

Wiek: od 6 do 10 lat Cena: 490 zł (za jeden tydzień)

Zapisy (do 19.12.2014): tel. 603 29 43 19, biuro@yawara.pl

Cena obejmuje: pięć dni z ciekawym programem, opiekę wykwalifikowanej kadry, dwudaniowy obiad, przejazdy komunikacją miejską, bilety wstępu na obiekty sportowe. Opieka nad uczestnikami odbywa się w godzinach od 8.30 do 17.30.

UWAGA: Zajęcia rozpoczną się w wyznaczonych terminach, jeśli grupa uczestników nie będzie mniejsza niż 15 osób.

Więcej informacji na stronie organizatora.

OpiekunWEB – grant otrzymany od Fundacji Digital University

Po zakończeniu testowania wersji demonstracyjnej programu OpiekunWEB za środki z grantu otrzymanego od Fundacji Digital University www.fundacja.digitaluniversity.pl – https://www.facebook.com/benetbezpieczniwsieci/ jako nagrodę w Ogólnopolskim Turnieju Be.Net zakupiliśmy program OpiekunWEB.

oGRAJmatmę – Laboratoria przyszłości z Minecraft

Nasza szkoła otrzymała dyplomy za udział w II edycji projektu „oGRAJmatmę – Laboratoria przyszłości z Minecraft”! To była niesamowita przygoda, w której nauka spotkała się z zabawą i kreatywnością Chcemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym

Wycieczka do Trójmiasta – klasa 7 [galeria]

W dniach 14-16 maja odbyła się wycieczka do Trójmiasta. Uczestnikami wyjazdu byli uczniowie klasy 7. Pierwszym etapem wycieczki była Gdańsk. We wczesnych godzinach popołudniowych rozpoczęliśmy zwiedzanie od wizyty w Europejskim Centrum Solidarności. Następnie udaliśmy się do Sopotu na spacer jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na Pomorzu, czyli sopockim molo. Kolejnego dnia poszliśmy do historycznej części miasta Gdańsk. Podczas zwiedzania towarzyszyła nam przewodniczka, która oprowadziła nas po starym mieście przybliżając historię tego niezwykłego miejsca z ponad 1000-letnią tradycją. Spacerowaliśmy ulicą Mariacką oraz Długą zachwycając się architekturą m.in. Bazyliki Mariackiej. Następnie wybraliśmy się na długi spacer wzdłuż plaży, żeby podziwiać orłowski klif. W Gdyni podziwialiśmy liczne morskie atrakcje takie jak: nabrzeże portowe, plażę wraz z przyległym do niej basenem jachtowym oraz cumujące w porcie żaglowiec „Dar Pomorza” oraz okręt ORP „Błyskawica”. Kolejny przystanek, Muzeum II Wojny Światowej, ze swymi interaktywnymi przystankami oraz rzeczywistych rozmiarów aranżacjami miejsc, zrobił na nas ogromne wrażenie. To były trzy dni bardzo intensywnego zwiedzania. Uczniowie choć zmęczeni, to jednak w doskonałych nastrojach wrócili do domów, do których zabrali ze sobą masę dobrych wspomnień oraz mnóstwo wartościowych informacji.