„Enjoy my Origin” w Szkole Przyszłości

Drodzy Rodzice,

„Szkoła Przyszłości” została zakwalifikowana do programu „Enjoy my Origin”
prowadzonego przez organizację AIESEC.

W dniach 07.01.- 09.01.2015 gościmy praktykantów z różnych stron świata.
Nasi praktykanci prowadzić będą w języku angielskim cykl starannie przygotowanych merytorycznie warsztatów dla wszystkich uczniów.
Każdy praktykant ma indywidualny program nauczania, który ma na celu edukację języka obcego
oraz przedstawienie kraju, z którego pochodzi.

Zajęcia prowadzone są za pomocą różnych metod, takich jak:

•     nauka poprzez gry,
  •     zabawy i projekty,
  •     oraz inne zajęcia interaktywne i prezentacje.

W tamtym roku odwiedził nas Johnatan z Australii oraz Thilini ze Sri Lanki. W najbliższym czasie dowiemy się kto będzie u nas w tym roku.
AIESEC jako organizacja globalna posiada swoje oddziały w ponad 124 państwach, dlatego wolontariusze przyjeżdżają do nas z całego świata.

Najbardziej popularne części świata, z których pochodzą praktykanci to:

• Azja
  • Europa Środkowo-Wschodnia