Przedstawienie teatralne kl. 1-3

Szanowni Państwo ,

uczniowie „Szkoły Przyszłości”

serdecznie zapraszają na przedstawienie teatralne pt.

„Dziewczynka z zapałkami”

Klasa 1 – 15 grudnia, godz. 16:30

Klasa 2 – 18 grudnia, godz. 16:30

Klasy 3 – 10 grudnia, godz. 16:30

Po przedstawieniu Wszystkich Państwa zapraszamy na świąteczny kiermasz.

Dochód z kiermaszu oraz ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na fundację MAM MARZENIE.

Pomóż nam spełnić marzenia!

Wycieczka do muzeum PRL

Z okazji pierwszego tygodnia szkoły klasy 7 i 8 przeniosły się w czasie dzięki wizycie w muzeum PRLu.  Uczniowie poznali specyfikę życia w tamtych czasach, rozwiązali (bardzo dobrze zresztą!) historyczny quiz. Na zakończenie zjedli obiad w barze mlecznym.  Dziękujemy za tę fantastyczną lekcję historii „na żywo”.

Wizyta w USA – Monika Zalejska – nauczyciel informatyki w ESP

Dzięki udziałowi w Centrum Mistrzostwa Informatycznego oraz Stowarzyszeniu Cyfrowy Dialog pani Monika Zalejska – jako jedna z 15 nauczycieli informatyki w Polsce odbyła edukacyjną wizytę studyjną na najlepszych amerykańskich uczelniach – Uniwersytecie Harvarda, Boston Collage oraz w Massachusetts Institute of Technology (MIT)