Występ szkolnej grupy teatralnej „mALI Aktorzy”

Drodzy Rodzice,

Uczennice z grupy teatralnej „mALI Aktorzy” 17 marca (poniedziałek) biorą udział w XIII FESTIWAL DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ „Asteriada”.

Wyjeżdżamy ze szkoły o godzinie 8.30, wracamy na obiad – proszę, aby dzieci miały małe plecaki z drugim śniadaniem. Jedziemy autokarem i do pomocy zabieramy ze sobą panią Karolinę. Będziemy występować w Artystycznym Domu Animacji przy ul. ks. J. Chrościckiego 14.

10 marca (poniedziałek) mamy próbę generalną – proszę przynieść do szkoły stroje na przedstawienie.

14 marca (piątek) damy przedstawienie przed uczniami z naszej szkoły.

Będzie to też dobra rozgrzewka przed występem na przeglądzie.

Mamy w planach również występ przed rodzicami, ale o tym poinformujemy w stosownym czasie.

Pozdrawiam,

Justyna Jakubiuk