Nasi uczniowie i ich osiągnięcia ….

Szanowni Państwo ,

chcieliśmy poinformować, że Aleksandra  uczennica klasy IIa  reprezentuje Naszą szkołę w zawodach narciarstwa alpejskiego.

Poniżej przestawiam kalendarz zawodów w których będzie uczestniczyła Aleksandra.

21.09.2013 – Warszawska Liga Narciarska 1
5.10.2013 – Warszawska Liga Narciarska 2
23.11.2013 – Warszawska Liga Narciarska 3
1.12.2013 – Sporteum Ski Cup 1
19.01.2014 – Sporteum Ski Cup 2
30.03.2014 – Sporteum Ski Cup 3
5-6.01.2014 – Narciarki Puchar Mazowsza
27.04.2014 – Sporteum Ski Cup 4

2014 –  Liga Zakopiańska (data zawodów zostanie podana po jej ustaleniu).

W imieniu Oli oraz jej Rodziców serdecznie zapraszam do kibicowania podczas zawodów.

[nggallery id=56]