Zajęcia integracyjne dla klasy „0”

Drodzy Rodzice!

 

Serdecznie zapraszamy na cykl zajęć integracyjnych dla zerówki  pt: ,,Kosmiczna podróż ”,

które odbędą się w dniach 28, 29, 30 sierpnia 2013r. w godzinach 15.00-17.00

w Niepublicznej Szkole Podstawowej „Szkole Przyszłości”.

Zajęcia poprowadzi wychowawca grupy- mgr Justyna Dymek-Rogalska

 

Zakres tematyczny:

 

  1. Dzień Pierwszy ,,Misja w Kosmosie”- to spotkanie przeznaczone dla dzieci wraz z rodzicami. Wspólnie wybierzemy się w kosmiczną przestrzeń, gdzie będziemy zdobywać różne sprawności. Na dzieci czeka mnóstwo atrakcji, a na rodziców niezapomniana przygoda.

 

  1. Dzień Drugi- ,, Planety i inne obiekty wszechświata” – to zabawy dzieci wraz z nauczycielem wprowadzające w świat wyobraźni oraz kreatywnych działań. Dzieci będą miały okazję do wzajemnego poznania się, podejmowania wspólnych działań, a także do artystycznego wyrażenia siebie.

 

  1. Dzień Trzeci- ,, Ludzie Kosmosu”- to spotkanie podsumowujące wiedzę na temat Kosmosu. Mali odkrywcy, jako Kosmonauci i Astronauci wezmą udział w quizie wiedzy, utworzą kosmiczną mapę myśli, wezmą również udział w doświadczeniu, które wyjaśni teorię krążenia Ziemi wokół Słońca oraz udzieli odpowiedzi na pytanie, dlaczego po dniu następuje noc, a na koniec własnoręcznie zaprojektują rakietę kosmiczną.

 

Zapraszamy serdecznie DZIECI i opiekunów, będzie to czas  lepszego poznania się,

oswojenia z nowym miejscem edukacji !.

 

BARDZO PROSZĘ O POTWIERDZENIE OBECNOŚCI DO DNIA 27 SIERPNIA 2013 R.

Szkoła Ucząca z Minecraft Education

Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała certyfikat w ramach projektu „Szkoła Ucząca z Minecraft Education” i spełniła wymagane kryteria otrzymując tytuł „Szkoła Ucząca z Minecraft Education”. Pragniemy podziękować nauczycielom za ich gotowość i ogromne zaangażowanie we wdrażaniu aktywności z uczniami na polu Minecraft Education.   Przyznany nam tytuł potwierdza i podkreśla fakt poszukiwania i odkrywania innowacyjnych metod nauczania i uczenia się, kreatywnego wykorzystania technologii oraz zaangażowania w rozwój umiejętności cyfrowych uczniów z wykorzystaniem Minecraft Education w naszej szkole. Czym jest Szkoła Ucząca z Minecraft Education? Minecraft

Tydzień otwarty – ESP – 2023

Serdecznie zapraszamy na TYDZIEŃ OTWARTY W  NIEPUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ „ EUROPEJSKIEJ SZKOLE PRZYSZŁOŚCI” Ul. Białołęcka 186D 05–09 lutego  2024r. w godzinach 8.30-13.00 Harmonogram tygodnia otwartego w „ Europejskiej Szkole Przyszłości” W trakcie tygodnia otwartego przyszły uczeń może: Uczestniczyć w lekcjach prowadzonych przez naszych nauczycieli; Zapoznać się z metodami pracy, nowoczesnym wyposażeniem szkoły; Uczestniczyć w lekcjach z wykorzystaniem tablicy multimedialnej, technik uczenia, aktywnych metod pracy; Poznać bliżej przyszłych nauczycieli oraz kolegów i koleżanki ze starszych klas; Porozmawiać z dyrektorem szkoły na temat zasad funkcjonowania naszej placówki oraz programów pracy,  najważniejszych założeń metodycznych i wychowawczych; Oswoić się z naszą szkołą i poczuć przyjazny klimat stworzony przez naszą społeczność;  Przyjrzeć się autentycznej pracy naszej szkoły;  Zasady uczestnictwa: aby wziąć udział w tygodniu otwartym, należy zgłosić  mailem sekretariat@esp.edu.pl proponowany dzień i godzinę (na tej podstawie potwierdzimy telefonicznie szczegóły udziału Państwa w tygodniu otwartym). lekcje prowadzone są przez nauczycieli Szkoły Przyszłości ze względu na dużą liczbę zgłoszeń dzieci mogą wziąć udział max w 2 lekcjach wraz z uczniami naszej szkoły, w jednej klasie na jednej lekcji nie może przebywać więcej niż 2 nowych dzieci w związku z tym konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu przybycia.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej – gra terenowa

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali grę terenową. Uczniowie wraz z nauczycielami mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z wielu dziedzin oraz wykazać się sprawnością fizyczną. W kategorii klas 1-3 zwyciężyła klasa 1, w klasach 4-8 najlepszy czas w kombinacji z poprawnymi odpowiedziami uzyskała klasa 7. Dziękujemy wszystkim uczestnikom zabawy!