Zajęcia integracyjne dla klasy „0”

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na cykl zajęć integracyjnych dla zerówki  pt: ,,Kosmiczna podróż ”,

które odbędą się w dniach 28, 29, 30 sierpnia 2013r. w godzinach 15.00-17.00

w Niepublicznej Szkole Podstawowej „Szkole Przyszłości”.

Zajęcia poprowadzi wychowawca grupy- mgr Justyna Dymek-Rogalska

Zakres tematyczny:

1. Dzień Pierwszy ,,Misja w Kosmosie”- to spotkanie przeznaczone dla dzieci wraz z rodzicami. Wspólnie wybierzemy się w kosmiczną przestrzeń, gdzie będziemy zdobywać różne sprawności. Na dzieci czeka mnóstwo atrakcji, a na rodziców niezapomniana przygoda.

1. Dzień Drugi- ,, Planety i inne obiekty wszechświata” – to zabawy dzieci wraz z nauczycielem wprowadzające w świat wyobraźni oraz kreatywnych działań. Dzieci będą miały okazję do wzajemnego poznania się, podejmowania wspólnych działań, a także do artystycznego wyrażenia siebie.

1. Dzień Trzeci- ,, Ludzie Kosmosu”- to spotkanie podsumowujące wiedzę na temat Kosmosu. Mali odkrywcy, jako Kosmonauci i Astronauci wezmą udział w quizie wiedzy, utworzą kosmiczną mapę myśli, wezmą również udział w doświadczeniu, które wyjaśni teorię krążenia Ziemi wokół Słońca oraz udzieli odpowiedzi na pytanie, dlaczego po dniu następuje noc, a na koniec własnoręcznie zaprojektują rakietę kosmiczną.

Zapraszamy serdecznie DZIECI i opiekunów, będzie to czas  lepszego poznania się,

oswojenia z nowym miejscem edukacji !.

BARDZO PROSZĘ O POTWIERDZENIE OBECNOŚCI DO DNIA 27 SIERPNIA 2013 R.